قوانین فعالیت در پادوکار

1. معرفی کلی

پادوکار مرجع ثبت پروژه و برون سپاری کار است که به عنوان یک واسطه میان کارفرما و فریلنسر (کارجو) ایفای نقش کرده و با ایجاد یک فضای راحت و ارائه امکان پرداخت امن، خیال هر دو طرف را راحت میکند.
پادوکار هیچ نسبتی با فریلنسر یا کارفرما نداشته و صرفآً به عنوان یک واسطه عمل میکند. انتخاب فریلنسر مناسب به عهده کارفرما بوده و در صورت عدم دریافت نتیجه مطلوب، پادوکار مسئولیتی به عهده ندارد.

2. کارفرما و فریلنسر

کارفرما ابتدا پروژه خود را ثبت کرده و منتظر پیشنهادهای کارجویان می ماند. پس از ثبت پیشنهاد توسط فریلنسرهآ، کافرما با آنها صحبت کرده و از روی معیارهای خود (میزان مهارت کارجو یا...) یکی از پیشنهاد ها را قبول کرده و با آن فریلنسر وارد کار جدید میشود.
کارفرما و فریلنسر باید فقط در چهارچوب پیام رسان داخلی وبسایت پادوکار با هم در ارتباط باشند. در صورتی که اطلاعات تماس خارجی به یکدیگر ارائه کنند و خارج از سایت پادوکار با هم فعالیت کنند، پادوکار هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی هیچ کدام از طرفین ندارد!
کارفرما بر اساس مذاکرات خود با فریلنسر، به مبالغ توافق شده، پرداخت امن ایجاد میکند. این پول با احتساب "میزان کارمزد خدمات کارفرمایان" از حساب کارفرما کسر شده و به صورت امانت به حساب پادوکار واریز میشود. هر زمان که فریلنسر کار را تحویل دهد، کارفرما پرداخت امن را آزاد کرده و مبلغ به اعتبار فریلنسر اضافه خواهد شد.
در صورتی که بین فریلنسر و کارفرما بر سر پرداخت های امن ایجاد شده، اختلافی به وجود آمد، کارفرما و فریلنسر باید با بخش مدیریت تماس بگیرند و مشکل خود را اعلام کنند. مدیریت پس از بررسی "پیام های ارسال شده، توضیحات پروژه و توضیحات پیشنهاد"، قضاوت کرده و حق را به یکی از دو طرف خواهد داد.

3. مسائل مالی

کارفرما هنگام ایجاد پرداخت امن، درصد خاصی اضافه تر به علت کارمزد خدمات پرداخت کرده و به هنگام آزاد شدن پرداخت امن، درصد خاصی از مبلغ پرداخت امن کسر شده و سپس مبلغ باقیمانده به حساب فریلنسر اضافه خواهد شد.
برای برداشت از اعتبار پادوکار، باید اطلاعات کاربری خود را تکمیل کرده و پس از ارسال عکس کارت ملی و تأیید شماره همراه خود، منتظر تأیید مدارک از سوی مدیریت بمانید. پس از تأیید مدارک، میتوانید درخواست برداشت جدید ثبت کنید تا مبلغ به حساب شما واریز گردد.

4. تعرفه های پادوکار

میزان کارمزد دریافت شده از کارفرما: 5 درصد
میزان کارمزد دریافت شده از فریلنسر: 5 درصد